KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14303570
nr 1430 3570
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Fåglar. Signerad, numrerad 37/57, daterad 1966. Bildmått: 24x18, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:47:37
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg